HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA :

Şirketimiz 2021 yılında Bolu ve çevre illerdeki sanayi ve kurumsal kullanıcıların soğutma sistemleri ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş olup, endüstriyel soğutma sistemleri, iklimlendirme sistemleri ve havalandırma sistemlerinin satış, servis, bakımı, montaj ve projelendirilmesini yapmakta ve birçok markanın servis hizmetlerini sağlayabilmektedir. Şirketimiz aynı zamanda fabrikaların soğutma sistemleri ve ekipmanlarının acil arıza müdahale, koruyucu periyodik bakım ve yenilenme hizmetlerini sağlayabilmektedir.

AMACIMIZ :

Teknolojik gelişmelere paralel şekilde, artık uzmanlık gerektiren teknik bakım hizmetlerini sürekli geliştirmek ve müşterilerimize daha kaliteli ve kesintisiz hizmet sağlamaktır.

HEDEFİMİZ :

Soğutma Sistemleri alanında müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmeti kaliteli, güvenli, zamanında vererek, işbirliğimizin sürekliliğini sağlayan bir çözüm merkezi olmaktır.

Bu doğrultuda : Klima Sistemleri, Klima Santralleri, VRV, VRF Sistemler, Rooftop Sistemler, Chiller Sistemler, Nem Alma Cihazları, Isı Geri Kazanım Cihazları ile ilgili bakım - onarım - revizyon ve projelendirme - uygulama gibi konularda sizlerle çalışarak destek sağlayabilmek bizleri mutlu edecektir.

7/24 HİZMET

Torcool Mühendislik İklimlendirme ve Otomasyon Sistemleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

PROFESYONEL SERVİS VE BAKIM HİZMETLERİ

Deneyimli, alanında uzman ekibimiz ile servis ve bakım hizmetleriniz emin ellerde.

DENEYİMLİ ALANINDA UZMAN KADRO

Deneyimli, alanında uzman kadromuz ile Torcool Mühendislik İklimlendirme ve Otomasyon Sistemleri hizmetinizde.

KALİTELİ HİZMET UYGUN FİYAT

Torcool Mühendislik İklimlendirme ve Otomasyon Sistemleri olarak sizlere kaliteli hizmet ve uygun fiyat sunmaktayız.

EKİBİMİZ :

Enes YİRMİLİ

Enerji Sistemleri Mühendisi

Faruk YİRMİLİ

Kontrol ve Otomasyon Mühendisi