FAALİYET ALANLARI

FAALİYET ALANLARI

HVAC SİSTEMLERİ

Hvac, kelimesinin ingilizce dilinde “Heating Ventilating and Air Conditioning” kelimelerinin baş harflerinden oluşturulmuş kısaltmadır. Havalandırma sektörünün tüm dallarını kapsar.

Devamı

SOĞUTMA SİSTEMLERİ

Soğutma sistemleri belirli alanın istenen soğuklukta tutulabilmesi için iç ortamdan dış ortama olan ısı kaybının karşılanması ile çalışan sistemlerdir.

OTOMASYON SİSTEMLERİ

İklimlendirme (Heating, Ventilating & Air Conditioning) sistemlerinin otomasyonu, Türkiye’de bina otomasyonu deyince akla gelen ilk kalemdir.

Devamı

ENERJİ YÖNETİMİ

Enerji kaynaklarının ve enerjinin verimli kullanılmasını sağlamak üzere yürütülen eğitim, etüt, ölçüm, izleme, planlama ve uygulama faaliyetleri enerji yönetimi olarak tanımlanıyor.

Devamı

SERVİS - BAKIM - SATIŞ

Tüm yaşam alanlarınızda taleplerinize uygun olarak, alanında uzman, teknolojik gelişmeleri takip eden mühendisleri ve teknik ekibi ile iklimlendirme- soğutma alanında projelendirme, saha uygulaması, satış sonrası destek ve servis hizmetleri sağlamaktayız.

KEŞİF - PROJELENDİRME

Bakım - onarım, revizyon ve projelendirme gibi konularda sizlerle çalışarak destek sağlayabilmek bizleri mutlu edecektir. Bu çerçevede firmamızdan ücretsiz keşif hizmeti almak üzere iletişime geçebilirsiniz.

Hala aklında soru işaretleri mi var?

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ